https://www.tafeltennis.nu

De Nederlandse junioren en beloften maken deze maand een mooie sprong voorwaarts op de wereldranglijst.

Gommers, Eerland, Vermaas, Oostwouder en Tromer waren allen actief in de Open van Duitsland en de Open van Zweden, waar ze elk puike prestaties neer hebben gezet. Dit resulteert in enkele opmerkelijke sprongen vooruit.

Internationaal maakt de Portugees Marcos Freitas zijn intrede in de top 20 van de wereld. De Chinezen Ma Long en Liu Shiwen eindigen 2013 op de eerste plaats. Li Jiao stijgt naar plaats zestien.

{tab=Heren} {tab-heren=Senioren} {tab-heren-senioren=Top 20}

Heren (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 3049 MA Long CHN
2 << 3043 XU Xin CHN
3 4 2882 ZHANG Jike CHN
4 3 2877 WANG Hao CHN
5 11 2861 FAN Zhendong CHN
6 5 2787 Dimitrij OVTCHAROV GER
7 8 2706 YAN An CHN
8 6 2660 Timo BOLL GER
9 7 2650 CHUANG Chih-Yuan TPE
10 9 2591 Vladimir SAMSONOV BLR
11 10 2538 MA Lin CHN
12 << 2504 WANG Liqin CHN
13 14 2492 Jun MIZUTANI JPN
14 13 2451 HAO Shuai CHN
15 18 2421 Kenta MATSUDAIRA JPN
16 15 2420 Koki NIWA JPN
17 22 2412 Marcos FREITAS POR
18 37 2405 ZHOU Yu CHN
19 17 2402 JOO Saehyuk KOR
20 16 2396 GAO Ning SIN

{tab-heren-senioren=België}{tab-heren-senioren=Nederland}

Nederlandse Heren
##-1PuntenNaam
335 323 1538 BORNA Kovac **
481 591 1366 GOMMERS Rajko
517 571 1325 OOSTWOUDER Ewout
527 592 1318 TROMER Laurens
739 741 1103 KHATCHANOV Martin
937 925 951 HAGERAATS Koen
1100 << 816 HERGELINK Bas
1284 1340 673 Smid Stellan
1533 1542 435 BOGIE Roel
--- 628 1200 TER LUUN Casper

**= Deze speler mag Nederland niet vertegenwoordigen op Wereld- en Europese Kampioenschappen. Hij mag tevens niet opgesteld worden in het Nederlandse team tijdens internationale evenementen (Europees Kwalificatietoernooi voor landenteams, ...).

{/tabs} {tab-heren=Beloften (-21)} {tab-heren-beloften=Top 10}

Beloften (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 2 2861 FAN Zhendong CHN
2 1 2706 YAN An CHN
3 << 2420 Koki NIWA JPN
4 5 2405 ZHOU Yu CHN
5 4 2290 KIM Minseok KOR
6 8 2227 JUNG Youngsik KOR
7 << 2200 FANG Bo KOR
8 6 2188 Patrick FRANZISKA GER
9 23 2172 Liam PITCHFORD ENG
10 9 2147 LIN Gaoyuan CHN

{tab-heren-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
168 215 1366 GOMMERS Rajko
187 205 1325 OOSTWOUDER Ewout
191 216 1318 TROMER Laurens
316 309 1103 KHATCHANOV Martin
447 430 951 HAGERAATS Koen
582 573 816 HERGELINK Bas
747 790 673 SMID Stellan
982 981 435 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Junioren} {tab-heren-junioren=Top 10}

Junioren (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2861 FAN Zhendong CHN
2 << 2147 LIN Gaoyuan CHN
3 << 2111 Yuto MURAMATSU JPN
4 << 2061 Xu Chanhao CHN
5 << 2056 Masataka MORIZONO JPN
6 12 1993 LIANG Jingkun CHN
7 --- 1882 YIN Hang CHN
7 --- 1882 ZHENG Peifeng CHN
9 6 1866 WU Jiaji CHN
10 9 1845 Hugo CALDERANO BRA

{tab-heren-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
80 108 1366 GOMMERS Rajko
92 109 1318 TROMER Laurens
174 171 1103 KHATCHANOV Martin
261 247 951 HAGERAATS Koen
359 351 816 HERGELINK Bas
503 540 673 SMID Stellan
724 720 435 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Cadetten} {tab-heren-cadetten=Top 10}

Cadetten (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 1780 YU Ziyang CHN
2 << 1579 HUNG Ka Tak HKG
3 << 1494 LIU Ginshuo CHN
4 << 1489 WANG Chugin CHN
5 << 1480 Alexandre CASSIN FRA
6 << 1469 HUANG Chien-Tu TPE
7 << 1432 Tonin RYUZAKI JPN
8 << 1420 CHO Seungmin KOR
9 << 1414 Ryotaro OGATA JPN
10 << 1401 HWANG Minha KOR

{tab-heren-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
145 165 673 SMID Stellan
262 258 435 BOGIE Roel

{/tabs} {/tabs} {tab=Dames} {tab-dames=Senioren} {tab-dames-senioren=Top 20}

Dames (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 3252 LIU Shiwen CHN
2 << 3186 DING Ning CHN
3 << 3119 LI Xiaoxia CHN
4 << 2901 FENG Tianwei SIN
5 6 2893 WU Yang CHN
6 8 2892 CHEN Meng CHN
7 5 2868 ZHU Yuling CHN
8 7 2820 GUO Yan CHN
9 14 2761 FUKUHARA Ai JPN
10 9 2732 ISHIKAWA Kasumi JPN
11 10 2711 GUO Yue CHN
12 18 2683 SEO Hyowon KOR
13 << 2680 SHEN Yan Fei ESP
14 12 2675 JIANG Huajun HKG
15 11 2667 FENG Yalan CHN
16 17 2623 LI Jiao NED
17 16 2595 KIM Kyung Ah KOR
17 15 2595 Viktoria PAVLOVICH BLR
19 21 2594 HAN Ying GER
20 22 2588 YU Meng Yu SIN

{tab-dames-senioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
16 17 2623 LI Jiao
147 168 2108 EERLAND Britt
168 164 2053 CREEMERS Linda
290 275 1826 TIMINA Yana
354 401 1726 VERMAAS Kim
549 541 1496 ZETSEN Nicky
580 573 1460 BARENDREGT Alice
594 582 1446 DIEKER Suzanne
652 626 1399 VAN DUIN Rianne
797 789 1233 EERLAND Nikki
837 << 1185 BIERDRAGER Melanie
865 968 1169 GERTENBACH Angelique
879 875 1158 BOURS Melissa
913 914 1124 VAN BOHEEMEN Vera
1017 1019 1038 VAN DER KAMP Marieke

{/tabs} {tab-dames=Beloften (-21)} {tab-dames-beloften=Top 10}

Beloftes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 2 2893 WU Yang CHN
2 3 2892 CHEN Meng CHN
3 1 2868 ZHU Yuling CHN
4 << 2732 Kasumi ISHIKAWA JPN
5 7 2573 LEE Ho Ching HKG
6 5 2561 YANG Haeun KOR
7 8 2537 JEON Jihee KOR
8 6 2508 CHENG I-Ching TPE
9 10 2503 HU Limei CHN
10 9 2492 Ri Myong Sun PRK

{tab-dames-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
59 66 2108 EERLAND Britt
182 206 1726 VERMAAS Kim
338 331 1460 BARENDREGT Alice
350 338 1446 DIEKER Suzanne
396 374 1399 VAN DUIN Rianne
516 508 1233 EERLAND Nikki
553 << 1185 BIERDRAGER Melanie
578 665 1169 GERTENBACH Angelique
591 587 1158 BOURS Melissa
621 620 1124 VAN BOHEEMEN Vera
715 714 1038 VAN DER KAMP Marieke

{/tabs} {tab-dames=Junioren} {tab-dames-junioren=Top 10}

Juniores (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2868 ZHU Yuling CHN
2 4 2503 HU Limei CHN
3 2 2398 GU Yuting CHN
3 << 2398 LIU Gaoyang CHN
5 11 2337 Ito MIMA JPN
6 15 2321 LIN Ye SIN
7 12 2314 Bernadette SZOCS ROU
8 6 2308 Miyu KATO JPN
9 7 2303 DOO Hoi Kem HKG
10 16 2299 Yui HAMAMOTO JPN
10 17 2299 Miu HIRANO JPN

{tab-dames-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
96 113 1726 VERMAAS Kim
348 337 1233 EERLAND Nikki
381 378 1185 BIERDRAGER Melanie
405 475 1169 GERTENBACH Angelique
417 409 1158 BOURS Melissa
444 438 1124 VAN BOHEEMEN Vera
527 521 1038 VAN DER KAMP Marieke

{/tabs} {tab-dames=Cadetten} {tab-dames-cadetten=Top 10}

Cadettes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 2 2337 Mima ITO JPN
2 1 2308 Miyo KATO JPN
3 << 2299 Yui HAMAMOTO JPN
3 4 2299 Miu HIRANO JPN
5 << 1963 HUANG Fanzhen CHN
6 << 1951 SOO Wai Yam Minnie HKG
7 << 1940 LI Yiran CHN
8 10 1918 Adina DIACONU ROU
8 << 1918 WANG Manyu CHN
10 9 1876 FAN Sigi CHN

{tab-dames-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
135 162 1169 GERTENBACH Angelique
153 148 1124 VAN BOHEEMEN Vera

{/tabs} {/tabs} {/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)