https://www.tafeltennis.nu

Elke maand brengt de Internationale Tafeltennisfederatie een nieuwe wereldranglijst uit. Tafeltennis.nu geeft u een overzicht van de beste spelers van het moment bij de senioren, beloften, junioren en cadetten. Ook alle landgenoten sommen we voor u in de vier leeftijdscategorieën op.

{tab=Heren} {tab-heren=Senioren} {tab-heren-senioren=Top 20}

Heren (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 3050 MA Long CHN
2 << 3029 XU Xin CHN
3 << 2902 WANG Hao CHN
4 << 2853 ZHANG Jike CHN
5 6 2727 OVTCHAROV Dimitrij GER
6 5 2621 BOLL Timo GER
7 << 2618 CHUANG Chih-Yuan TPE
8 << 2602 YAN An CHN
9 15 2541 SAMSONOV Vladimir BLR
10 9 2539 MA Lin CHN
11 10 2530 FAN Zhendong CHN
12 11 2509 WANG Liqin CHN
13 << 2455 HAO Shuai CHN
14 << 2454 MIZUTANI Jun JPN
15 12 2441 NIWA Koki JPN
16 << 2393 GAO Ning SIN
17 << 2391 JOO Saehyuk KOR
18 << 2374 Kenta MATSUDAIRA JPN
19 << 2368 CHEN Qi CHN
20 26 2366 TANG Peng HKG

{tab-heren-senioren=Nederland}

Nederlandse Heren
##-1PuntenNaam
323 324 1541 BORNA Kovac **
571 572 1252 OOSTWOUDER Ewout
591 593 1230 GOMMERS Rajko
592 593 1229 TROMER Laurens
628 629 1200 TER LUUN Casper
741 742 1100 KHATCHANOV Martin
925 << 960 HAGERAATS Koen
1100 1095 816 HERGELINK Bas
1340 1342 624 Smid Stellan
1542 1544 435 BOGIE Roel

**= Deze speler mag Nederland niet vertegenwoordigen op Wereld- en Europese Kampioenschappen. Hij mag tevens niet opgesteld worden in het Nederlandse team tijdens internationale evenementen (Europees Kwalificatietoernooi voor landenteams, ...).

{/tabs} {tab-heren=Beloften (-21)} {tab-heren-beloften=Top 10}

Beloften (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2602 YAN An CHN
2 << 2530 FAN Zhendong CHN
3 << 2441 NIWA Koki JPN
4 << 2261 KIM Minseok KOR
5 << 2202 ZHOU Yu CHN
6 7 2201 FRANZISKA Patrick GER
7 6 2200 FANG Bo KOR
8 << 2194 JUNG Youngsik KOR
9 << 2133 LIN Gaoyuan CHN
9 << 2133 KIU Yi CHN

{tab-heren-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
205 204 1252 OOSTWOUDER Ewout
215 << 1230 GOMMERS Rajko
216 215 1229 TROMER Laurens
309 << 1100 KHATCHANOV Martin
430 428 960 HAGERAATS Koen
573 567 816 HERGELINK Bas
790 << 624 SMID Stellan
981 984 435 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Junioren} {tab-heren-junioren=Top 10}

Junioren (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2530 FAN Zhendong CHN
2 << 2133 LIN Gaoyuan CHN
3 << 2068 MURAMATSU Yuto JPN
4 << 2057 Xu Chanhao CHN
5 << 2013 MORIZONO Masataka JPN
6 << 1853 WU Jiaji CHN
7 8 1843 FLORE Tristan FRA
8 7 189 LEE Chia-Sheng TPE
9 << 1814 CALDERANO Hugo BRA
10 11 1780 YU Ziyang CHN

{tab-heren-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
108 109 1230 GOMMERS Rajko
109 << 1229 TROMER Laurens
171 170 1100 KHATCHANOV Martin
247 245 960 HAGERAATS Koen
351 344 816 HERGELINK Bas
540 536 624 SMID Stellan
720 << 435 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Cadetten} {tab-heren-cadetten=Top 10}

Cadetten (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 1780 YU Ziyang CHN
2 << 1577 HUNG Ka Tak HKG
3 << 1494 LIU Ginshuo CHN
4 6 1489 WANG Chugin CHN
5 4 1484 Alexandre CASSIN FRA
6 5 1469 HUANG Chien-Tu TPE
7 6 1432 RYUZAKI Tonin KOR
8 << 1419 CHO Seungmin KOR
9 << 1414 OGATA Ryotaro JPN
10 << 1398 HWANG Minha KOR

{tab-heren-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
165 157 624 SMID Stellan
258 250 435 BOGIE Roel

{/tabs} {/tabs} {tab=Dames} {tab-dames=Senioren} {tab-dames-senioren=Top 20}

Dames (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 3227 LIU Shiwen CHN
2 << 3162 DING Ning CHN
3 << 3124 LI Xiaoxia CHN
4 << 2916 FENG Tianwei SIN
5 << 2829 ZHU Yuling CHN
6 << 2823 WU Yang CHN
7 6 2822 GUO Yan CHN
8 << 2804 CHEN Meng CHN
9 << 2714 ISHIKAWA Kasumi JPN
10 << 2710 GUO Yue CHN
11 13 2668 FENG Yalan CHN
12 << 2662 JIANG Huajun HKG
13 11 2660 SHEN Yan Fei ESP
14 << 2656 FUKUHARA Ai JPN
15 << 2601 Viktoria PAVLOVICH BLR
16 << 2593 KIM Kyung Ah KOR
17 20 2588 LI Jiao NED
18 17 2586 SEO Hyowon KOR
19 18 2577 SEOK Hajung KOR
20 19 2551 YANG Haeun KOR

{tab-dames-senioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
17 20 2588 LI Jiao
164 165 2054 CREEMERS Linda
168 169 2038 EERLAND Britt
275 278 1835 TIMINA Yana
401 << 1655 VERMAAS Kim
541 << 1499 ZETSEN Nicky
573 576 1462 BARENDREGT Alice
582 587 1450 DIEKER Suzanne
626 628 1412 VAN DUIN Rianne
789 783 1235 EERLAND Nikki
837 << 1186 BIERDRAGER Melanie
875 << 1159 BOURS Melissa
914 917 1121 VAN BOHEEMEN Vera
968 967 1079 GERTENBACH Angelique
1019 1018 1038 VAN DER KAMP Marieke
--- 48 2383 LI Jie
--- 1218 780 DE GROOT Lisanne

{/tabs} {tab-dames=Beloften (-21)} {tab-dames-beloften=Top 10}

Beloftes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2829 ZHU Yuling CHN
2 << 2823 WU Yang CHN
3 << 2804 CHEN Meng CHN
4 << 2714 ISHIKAWA Kasumi JPN
5 << 2551 YANG Haeun KOR
6 << 2503 CHENG I-Ching TPE
7 << 2492 LEE Ho Ching HKG
8 << 2485 JEON Jihee KOR
9 << 2463 Ri Myong Sun PRK
10 << 2399 GU Yuting CHN

{tab-dames-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
66 << 2038 EERLAND Britt
206 204 1655 VERMAAS Kim
331 << 1462 BARENDREGT Alice
338 340 1450 DIEKER Suzanne
374 373 1412 VAN DUIN Rianne
508 503 1235 EERLAND Nikki
553 << 1186 BIERDRAGER Melanie
587 585 1159 BOURS Melissa
620 622 1121 VAN BOHEEMEN Vera
665 << 1079 GERTENBACH Angelique
714 713 1038 VAN DER KAMP Marieke
--- 886 780 DE GROOT Lisanne

{/tabs} {tab-dames=Junioren} {tab-dames-junioren=Top 10}

Juniores (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2829 ZHU Yuling CHN
2 << 2399 GU Yuting CHN
3 << 2366 LIU Qaoyang CHN
4 << 2302 HU Limei CHN
5 << 2280 MATSUDAIRA Shiho JPN
6 << 2273 KATO Miyu JPN
7 << 2267 DOO Hoi Kem HKG
8 9 2254 HSING Ariel USA
9 10 2240 CHEN Xintong CHN
10 11 2238 LIU Xi CHN

{tab-dames-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
113 111 1655 VERMAAS Kim
337 330 1235 EERLAND Nikki
378 376 1186 BIERDRAGER Melanie
409 405 1159 BOURS Melissa
438 437 1121 VAN BOHEEMEN Vera
475 473 1079 GERTENBACH Angelique
521 518 1038 VAN DER KAMP Marieke
--- 665 780 DE GROOT Lisanne

{/tabs} {tab-dames=Cadetten} {tab-dames-cadetten=Top 10}

Cadettes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2273 KATO Miyu JPN
2 << 2236 ITO Mima JPN
3 << 2212 HAMAMOTO Yui JPN
4 << 2183 HIRANO Miu JPN
5 6 1963 HUANG Fanzhen CHN
6 7 1957 SOO Wai Yam Minnie HKG
7 9 1938 LI Yiran CHN
8 << 1918 WANG Manyu CHN
9 10 1876 FAN Sigi CHN
10 13 1867 DIACONU Adina ROU

{tab-dames-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
148 147 1121 VAN BOHEEMEN Vera
162 159 1079 GERTENBACH Angelique
--- 257 780 DE GROOT Lisanne

{/tabs} {/tabs} {/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)