https://www.tafeltennis.nu

Op dag 2 in Linz werden als vervolg op de poules de championship en challenge toernooien voor zowel het enkelspel- als het teamtoernooi gestart.

In het sterkere championship toernooi, waar een deel van de Nederlandse spelers al werd uitgeschakeld, zijn de volgende spelers nog actief: Kas van Oost (laatste 16), Floris zur Muhlen (laatste 16), Gabrielius Camara (foto, laatste 16), Jip Weijers (laatste 16), Emma v.d. Zanden (laatste 16). In het teamtoernooi zijn de beste vooruitzichten voor Barry Berben/Jelle Moris (plaatsen 1-8), Gabrielius Camara/Jip Weijers (plaatsen 1-4), Sharon Janssen/Karlijn v. Lierop (plaatsen 1-8), Emma v.d. Zanden/Emine Ernst (plaatsen 1-8)

Alle resultaten van de Nederlandse spelers tot nu toe:

120 Hulshof, Lode The Netherlands
Cadet Boys Singles - Challenge - laatste 16
Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 9-12

4 Pan, Kevin Anytime Fitness Westa
Cadet Boys Singles - Challenge - laatste 16
Junior Boys Teams - Challenge - plaatsen 9-13



121 Van Oost, Kas The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - laatste 16
Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 9-12

124 zur Muhlen, Floris The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - laatste 16
Younger Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 9-12

238 Berben, Barry Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Younger Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 1-8

125 De Boer, Milo The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Younger Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 9-12

239 Moris, Jelle Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Challenge - laatste 16
Younger Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 1-8

169 Van Gameren, Sem Red Stars
Younger Cadet Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 32
Junior Boys Teams - Challenge - plaatsen 9-13



122 Camara, Gabrielius The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Championship - laatste 16
Mini Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 1-4

123 Weijers, Jip The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Championship - laatste 16
Mini Cadet Boys Teams - Championship - plaatsen 1-4



384 Janssen, Sharon The Netherlands
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Championship - plaatsen 1-8

385 Van Lierop, Karlijn The Netherlands
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Championship - plaatsen 1-8

302 Schrijven, Vicky Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Challenge - plaatsen 1-4

303 Buijnink, Jessa Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Challenge - laatste 8
Cadet Girls Teams - Challenge - plaatsen 1-4



386 Van der Zanden, Emma The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Championship- laatste 16
Younger Cadet Girls Teams - Championship - plaatsen 1-8

387 Ernst, Emine , The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Challenge - laatste 8
Younger Cadet Girls Teams - Championship - plaatsen 1-8




5 Buijnink, Pepijn Anytime Fitness Westa
Junior Boys Singles - Challenge - laatste 16
Junior Boys Teams - Challenge - plaatsen 9-13

170 Van Der Zanden, Willem Red Stars
Junior Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 32
Junior Boys Teams - Challenge - plaatsen 9-13


foto overgenomen van Andreas Promberger

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)