https://www.tafeltennis.nu

Op dag 3 in Linz werden de teamtoernooien ten einde gespeeld en waren de jongens welpen de blikvangers.

In het sterkere championship toernooi, waar de meeste van de Nederlandse spelers al werden uitgeschakeld, zijn de volgende twee spelers nog actief: Floris zur Muhlen (laatste 8), Gabrielius Camara (laatste 8). In het teamtoernooi werden de beste klasseringen bereikt door Barry Berben/Jelle Moris (7e plaats), Emma v.d. Zanden/Emine Ernst (5e plaats), Sharon Janssen/Karlijn v. Lierop (4e plaats), Gabrielius Camara/Jip Weijers (foto 3e plaats, brons). Gabrielius en Jip verloren in de halve finales met 2-3 van Ostschweiz en wonnen in de strijd om de bronzen plak met 3-2 van Catalunya.

Alle resultaten van de Nederlandse spelers tot nu toe:

120 Hulshof, Lode The Netherlands
Cadet Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 16
Cadet Boys Teams - Championship - 10e plaats

4 Pan, Kevin Anytime Fitness Westa
Cadet Boys Singles - Challenge - laatste 16
Junior Boys Teams - Challenge - 10e plaats



121 Van Oost, Kas The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 16
Cadet Boys Teams - Championship - 10e plaats

124 zur Muhlen, Floris The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - laatste 8
Younger Cadet Boys Teams - Championship - 12e plaats

238 Berben, Barry Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Younger Cadet Boys Teams - Championship - 7e plaats

125 De Boer, Milo The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Younger Cadet Boys Teams - Championship - 12e plaats

239 Moris, Jelle Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Challenge - laatste 8
Younger Cadet Boys Teams - Championship - 7e plaats

169 Van Gameren, Sem Red Stars
Younger Cadet Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 32
Junior Boys Teams - Challenge - 12e plaats


122 Camara, Gabrielius The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Championship - laatste 8
Mini Cadet Boys Teams - Championship - 3e plaats

123 Weijers, Jip The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 16
Mini Cadet Boys Teams - Championship - 3e plaats



384 Janssen, Sharon The Netherlands
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Championship - 4e plaats

385 Van Lierop, Karlijn The Netherlands
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Championship - 4e plaats

302 Schrijven, Vicky Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Championship - uitgeschakeld laatste 32
Cadet Girls Teams - Challenge - 4e plaats

303 Buijnink, Jessa Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Challenge - laatste 8
Cadet Girls Teams - Challenge - 4e plaats



386 Van der Zanden, Emma The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Championship- uitgeschakeld laatste 16
Younger Cadet Girls Teams - Championship - 5e plaats

387 Ernst, Emine , The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Challenge - laatste 8
Younger Cadet Girls Teams - Championship - 5e plaats




5 Buijnink, Pepijn Anytime Fitness Westa
Junior Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 16
Junior Boys Teams - Challenge - 10e plaats

170 Van Der Zanden, Willem Red Stars
Junior Boys Singles - Challenge - uitgeschakeld laatste 32
Junior Boys Teams - Challenge - 12e plaats


foto overgenomen van Andreas Promberger

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)