https://www.tafeltennis.nu

In Linz wordt op dit moment de Austrian Youth Open 2016 gespeeld met deelname door maar liefst 18 Nederlands toptalenten.

Over het algemeen vallen de resultaten niet mee bij dit toernooi, dat niet tot de sterkste internationale reeks behoort. Uiteraard waren er wel lichtpuntjes. In de kwalificatiepoules voor het enkelspel waren er 1e plaatsen voor Kas van Oost, Gabrielius Camara, Sharon Janssen en Karlijn van Lierop. In het teamtoernooi werden de kwalificatiepoules gewonnen door: Jip Weijers/Gabrielius Camara, Sharon Janssen/Karlijn v. Lierop en Emine Ernst/Emma v.d. Zanden.

Vandaag gaat het toernooi verder met de hoofdtoernooien en troosttoernooien.

Alle uitslagen van vrijdag:

120 Hulshof, Lode, The Netherlands
Cadet Boys Singles - Q-Group 13 - 3e in poule
Cadet Boys Teams - Q-Group 6 - 2e in poule

121 Van Oost, Kas, The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 9 - 1e in poule
Cadet Boys Teams - Q-Group 6 - 2e in poule

122 Camara, Gabrielius, The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Q-Group 9 - 1e in poule
Mini Cadet Boys Teams - Q-Group 3 - 1e in poule

123 Weijers, Jip (foto), The Netherlands
Mini Cadet Boys Singles - Q-Group 5 - 2e in poule
Mini Cadet Boys Teams - Q-Group 3 - 1e in poule

124 zur Muhlen, Floris , The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 16 - 2e in poule
Younger Cadet Boys Teams - Q-Group 8 - 2e in poule

125 De Boer, Milo , The Netherlands
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 13 - 2e in poule
Younger Cadet Boys Teams - Q-Group 8 - 2e in poule

384 Janssen, Sharon, The Netherlands
Cadet Girls Singles - Q-Group 10 - 1e in poule
Cadet Girls Teams - Q-Group 8 - 1e in poule

385 Van Lierop, Karlijn, The Netherlands
Cadet Girls Singles - Q-Group 9 - 1e in poule
Cadet Girls Teams - Q-Group 8 - 1e in poule

386 Van der Zanden, Emma, The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Q-Group 10 - 2e in poule
Younger Cadet Girls Teams - Q-Group 2 - 1e in poule

387 Ernst, Emine, The Netherlands
Younger Cadet Girls Singles - Q-Group 9 - 3e in poule
Younger Cadet Girls Teams - Q-Group 2 - 1e in poule

238 Berben, Barry, Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 12 - 2e in poule
Younger Cadet Boys Teams - Q-Group 2 - 2e in poule

239 Moris, Jelle, Westa Talent Academy Holland
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 3 - 3e in poule
Younger Cadet Boys Teams - Q-Group 2 - 2e in poule

4 Pan, Kevin, Anytime Fitness Westa
Cadet Boys Singles - Q-Group 2 - 3e in poule
Junior Boys Teams - Q-Group 1 - 3e in poule

5 Buijnink, Pepijn, Anytime Fitness Westa
Junior Boys Singles - Q-Group 14 - 3e in poule
Junior Boys Teams - Q-Group 1 - 3e in poule

302 Schrijven, Vicky, Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Q-Group 2 - 2e in poule
Cadet Girls Teams - Q-Group 5 - 3e in poule

303 Buijnink, Jessa, Anytime Fitness Westa
Cadet Girls Singles - Q-Group 1 - 3e in poule
Cadet Girls Teams - Q-Group 5 - 3e in poule

169 Van Gameren, Sem, Red Stars
Younger Cadet Boys Singles - Q-Group 11 - 3e in poule
Junior Boys Teams - Q-Group 7 - 3e in poule

170 Van Der Zanden, Willem, Red Stars
Junior Boys Singles - Q-Group 15 - 3e in poule
Junior Boys Teams - Q-Group 7 - 3e in poule

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)