https://www.tafeltennis.nu

Samara en Shen strijden in onderlinge halve finale

Voor het eerst in de geschiedenis van de Wereldbeker voor Dames zal er een Europese finaliste zijn.

De Roemeense Elizabeta Samara, die bijzonder sterk presteert tijdens haar debuut in de Wereldbeker, neemt het in de tweede halve finale op tegen de Spaans-genaturaliseerde Shen Yanfei om een plek in de finale van de Wereldbeker in het Chinese Huanghsi. In de andere halve finale staan topfavoriete Liu Shiwen en de Singaporese Feng Tianwei tegenover elkaar.

Samara (foto) zette een sterke prestatie neer door de Wit-Russische Viktoria Pavlovich, in groep A nog de killer van onze landgenote Li Jiao, uit te schakelen. Ze had daar slechts vijf games voor nodig. Shen Yanfei plaatste zich ten koste van de Zuid-Koreaanse debutante Dang Yeseo.

Het Aziatische onderonsje kwam deels tot stand door een overduidelijke zege van Liu Shiwen op de Oostenrijkse Liu Jia. In het Singaporese onderonsje bleek Feng Tianwei in zeven games te sterk voor Yu Mengyu.

{tab=Halve finales}

  • Liu Shiwen - Feng Tianwei
  • Shen Yanfei - Elizabeta Samara

{tab=kwartfinales|active}

  • Liu Shiwen - Liu Jia (4 - 0: 6, 4, 4, 2)
  • Feng Tianwei - Yu Mengyu (4 - 3: -6, 3, -9, -7, 9, 4, 7)
  • Shen Yanfei - Dang Yeseo (4 - 0: 7, 12, 1, 8)
  • Viktoria Pavlovich - Elizabeta Samara (1 - 4: -5, 8, -6, -7, -6)

{tab=Groepsfase}

{tab-groep=Poule A}

  1. Liu Shiwen
  2. Viktoria Pavlovich
  3. Li Jiao
  4. Ariel Hsing

  • Liu Shiwen - Viktoria Pavlovich (4 - 0: 5, 7, 6, 3)
  • Li Jiao - Ariel Hsing (4 - 2: -8, 9, 8, 1, -10, 5)
  • Liu Shiwen - Li Jiao (4 - 1: -6, 4, 5, 5, 5)
  • Viktoria Pavlovich - Ariel Hsing (4 - 0: 3, 1, 5, 1)
  • Liu Shiwen - Ariel Hsing (4 - 0: 8, 8, 5, 4)
  • Li Jiao - Viktoria Pavlovich (3 - 4: 7, 7, -9, -11, -8, 8, -9)

{tab-groep=Poule B}

  1. Elizabeta Samara
  2. Feng Tianwei
  3. Jiang Huajun
  4. Wu Jiaduo

  • Feng Tianwei - Jiang Huajun (4 - 1: 10, 7, 10, -8, 6)
  • Wu Jiaduo - Elizabeta Samara (4 - 0: 3, 6, 3, 9)
  • Feng Tianwei - Wu Jiaduo (4 - 1: 6, 11, 5, -9, 7)
  • Jiang Huajun - Elizabeta Samara (2 - 4: -7, 8, -8, -5, 2, -3)
  • Feng Tianwei - Elizabeta Samara (1 - 4: -8, 9, -10, -8, -8)
  • Wu Jiaduo - Jiang Huajun (2 - 4: 5, -8, -10, -8, 11, -5)

{tab-groep=Poule C}

  1. Yu Mengyu
  2. Dang Yeseo
  3. Daniela Dodean
  4. Guo Yue (WO)

  • Dang Yeseo - Daniela Dodean (2 - 4: 8, 9, -9, -7, -8, -8)
  • Yu Mengyu - Daniela Dodean (4 - 1: 5, -11, 8, 8, 3)
  • Dang Yeseo - Yu Mengyu (4 - 2: 7, -6, 5, -6, 10, 6)

{tab-groep=Poule D}

  1. Shen Yanfei
  2. Liu Jia
  3. Tie Yana
  4. Matilda Ekholm

  • Tie Yana - Liu Jia (1 - 4: -9, -9, -1, 7, -6)
  • Shen Yanfei - Matilda Ekholm (4 - 1: 3, 5, -11, 7, 5)
  • Tie Yana - Shen Yanfei (2 - 4: -7, -5, 6, -8, 7, -11)
  • Liu Jia - Matilda Ekholm (4 - 1: 8, 9, 6, -9, 4)
  • Tie Yana - Matilda Ekholm (4 - 2: 10, -10, -10, 10, 4, 8)
  • Shen Yanfei - Liu Jia (4 - 1: 6, -8, 11, 9, 7)

{/tabs}

{tab=Intercontinental Cup}

  1. Ariel Hsing (USA)
  2. Li Chunli (Nieuw-Zeeland)
  3. Caroline Kumahara (Brazilië)
  4. Offiong Edem (Nigeria)

{/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)