https://www.tafeltennis.nu

Vanaf het seizoen 2014-2015 zal de 13-jarige Roel Bogie deel uitmaken van het eredivisieteam van Enjoy&Deploy Taverzo Zoetermeer. Hij maakt zo zijn tweede overstap naar een nieuw team bekend in amper zes maanden.

De Nijmegenaar werd afgelopen jaar reeds gesteund door de selectie van Enjoy&Deploy Taverzo. Het jonge talent bleef zich ontwikkelen en traint al met grote regelmaat samen met de selectie van Enjoy&Deploy op Papendal. In de competitie kwam Roel het eerste half jaar uit voor TN Nijmegen (2de divisie). In goed overleg met zijn persoonlijke begeleider Theo Rieken kreeg hij nadien de kans om dit seizoen kennis te maken met de eerste divisie bij Westa. Ook daar laat Roel zien snel stappen te maken. Dat bewees hij recent nog op het NK Tafeltennis, waar hij liet zien dicht bij het niveau van de huidige eredivisie te zijn. Ook afgelopen week tijdens de Jeugd Open van Frankrijk toonde Bogie zijn progressie door de nummer een van de Europese cadettenranglijst – de Fransman Nolan Givone – te verslaan in de kwalificatiefase.

De samenwerking in Zoetermeer is mede door deze voorspoedige ontwikkeling vroegtijdig verlengd en aangepast. Theo Rieken: "We hebben Enjoy&Deploy gevraagd de komende twee jaar een plek in de eredivisie aan te bieden aan Roel, zodat hij na zijn snelle stappen het afgelopen seizoen vanuit Zoetermeer op het hoogste niveau kan doorgroeien." Roel Bogie zelf is trots op de geboden kans maar wist zich onverwacht gesteld voor een lastige keuze. De ingeslagen weg bij Westa bood namelijk ook kansen om langer in Limburg te blijven. Geen makkelijke keuze dus voor de jonge speler uit Nijmegen. Ambitieus en fanatiek als de jonge speler is, is de keuze echter gevallen op de landskampioen uit Zoetermeer. Bogie wil met zijn teamgenoten in Zoetermeer zelf nog continu beter worden en zijn steentje bijdragen om mee te blijven doen om de prijzen in de eredivisie.

Bij Enjoy&Deploy Taverzo zal Bogie onder andere samen spelen met Rajko Gommers. "Roel past als speler goed bij ons team, hij is minstens net zo fanatiek en ambitieus. Voor mij persoonlijk een mooie uitdaging om mijn ervaringen te delen met Roel. Als je ziet welke ontwikkeling Roel op de trainingen doormaakt, dan heb ik het volste vertrouwen in hem. Maar ik weet ook waar de moeilijke periodes komen. Ik draag dan graag mijn steentje bij om ook die stappen te maken", aldus Gommers.

Teammanager Ruud van Graafeiland maakte bij de start van de samenwerking tussen Roel en de Stichting Enjoy Tafeltennis Zoetermeer nog volgende opmerking: "Roel Bogie is van harte welkom bij ons team van ambitieuze tafeltennissers. Hoe snel hij klaar is om mee te draaien in de eredivisie is slechts een kwestie van tijd." Profetische woorden die amper tijd hebben gehad af te koelen.

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)