https://www.tafeltennis.nu

De ITTF heeft haar meest recente wereldranglijst gepubliceerd. Xu Xin is de nieuwe nummer een bij de mannen. Bij de vrouwen blijft Ding Ning met de plak zwaaien.

{tab=Heren} {tab-heren=Senioren} {tab-heren-senioren=Top 20}

Heren (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 2 2964 XU Xin CHN
2 1 2929 MA Long CHN
3 4 2833 WANG Hao CHN
4 3 2828 ZHANG Jike CHN
5 << 2663 BOLL Timo GER
6 << 2626 CHUANG Chih-Yuan TPE
7 << 2614 OVTCHAROV Dimitrij GER
8 << 2599 MA Lin CHN
9 << 2544 WANG Liqin CHN
10 << 2526 MIZUTANI Jun JPN
11 << 2491 SAMSONOV Vladimir BLR
12 << 2469 HAO Shuai CHN
13 << 2445 JOO Se Hyuk KOR
14 22 2400 YAN An CHN
15 << 2393 JIANG Tianyi HKG
16 14 2391 GAO Ning SIN
17 16 2388 CHEN Qi CHN
18 << 2376 Michael MAZE DEN
19 17 2367 OH Sang Eun KOR
20 << 2363 RYU Seung Min KOR

{tab-heren-senioren=België}

Belgische Heren
##-1PuntenNaam
113 109 1945 SAIVE Jean-Michel
208 207 1732 VOSTES Yannick
257 256 1645 DEVOS Robin
266 262 1628 NUYTINCK Cedric
271 269 1625 INDEHERBERG Julien
308 310 1544 JEAN Lauric
363 367 1464 MERCHEZ Cédric
370 375 1454 ROGIERS Benjamin
454 458 1359 BIERNY Ludovic
465 471 1348 VANROSSOMME Emilien
517 515 1297 LAMBIET Florent
647 655 1150 SAUDEMONT Robin
673 683 1126 ALLEGRO Martin
832 837 988 SWARTENBROUCKX Gaetan
916 917 918 DE CLERCQ Robin
1069 1065 786 LAMBIET Romain
1092 1082 771 DARCIS Thibaut
1145 1140 731 DECEUNINCK Anthony
1245 1240 649 BILAS Arthur
1378 1374 529 AYAOU Basil
1516 1512 379 MARCHAL Nicolas
1553 1546 343 JANSSENS Matthias
--- 1316 583 BICKX Jorne

{tab-heren-senioren=Nederland}

Nederlandse Heren
##-1PuntenNaam
291 290 1584 BORNA Kovac **
572 578 1241 GOMMERS Rajko
594 601 1211 DE VRIES Boris
598 606 1202 TER LUUN Casper
654 661 1143 TROMER Laurens
676 686 1121 OOSTWOUDER Ewout
754 756 1045 HAGERAATS Koen
774 784 1031 KHATCHANOV Martin
1047 1038 808 HERGELINK Bas
1351 1347 556 Smid Stellan
1515 1510 380 BOGIE Roel

**= Deze speler mag Nederland niet vertegenwoordigen op Wereld- en Europese Kampioenschappen. Hij mag tevens niet opgesteld worden in het Nederlandse team tijdens internationale evenementen (Europees Kwalificatietoernooi voor landenteams, ...).

{/tabs} {tab-heren=Beloften (-21)} {tab-heren-beloften=Top 10}

Beloften (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 2 2400 YAN An CHN
2 1 2328 NIWA Koki JPN
3 << 2238 FANG Bo KOR
4 << 2191 KIM Minseok KOR
5 << 2186 FAN Zhendong CHN
6 << 2179 ZHOU Yu CHN
7 8 2135 MURAMATSU Yuto JPN
8 7 2131 JUNG Youngsik KOR
9 8 2126 LIN Gaoyuan CHN
10 << 2109 FRANZISKA Patrick GER

{tab-heren-beloften=België}

België
##-1PuntenNaam
50 51 1645 DEVOS Robin
54 << 1628 NUYTINCK Cedric
56 << 1625 INDEHERBERG Julien
72 73 1544 JEAN Lauric
134 133 1359 BIERNY Ludovic
139 138 1348 VANROSSOMME Emilien
168 163 1297 LAMBIET Florent
252 251 1150 SAUDEMONT Robin
269 273 1126 ALLEGRO Martin
380 383 988 SWARTENBROUCKX Gaetan
450 449 918 DE CLERCQ Robin
585 582 786 LAMBIET Romain
607 598 771 DARCIS Thibaut
657 653 731 DECEUNINCK Anthony
749 745 649 BILAS Arthur
874 870 529 AYAOU Basil
1010 1006 379 MARCHAL Nicolas
1043 1036 343 JANSSENS Matthias
--- 816 583 BICKX Jorne

{tab-heren-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
202 201 1241 GOMMERS Rajko
256 254 1143 TROMER Laurens
271 274 1121 OOSTWOUDER Ewout
326 325 1045 HAGERAATS Koen
337 341 1031 KHATCHANOV Martin
565 557 808 HERGELINK Bas
848 844 556 SMID Stellan
1009 1004 380 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Junioren} {tab-heren-junioren=Top 10}

Junioren (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2186 FAN Zhendong CHN
2 << 2135 MURAMATSU Yuto JPN
3 2 2126 LIN Gaoyuan CHN
4 6 1878 MORIZONO Masataka JPN
5 4 1851 FLORE Tristan FRA
6 5 1804 LEE Chia-Sheng TPE
7 << 1774 ZHENG Peifeng CHN
8 9 1766 ZHOU Qihao CHN
9 10 1729 Xu Chanhao CHN
10 8 1727 ANGLES Enzo FRA

{tab-heren-junioren=België}

België
##-1PuntenNaam
74 70 1297 LAMBIET Florent
133 << 1126 ALLEGRO Martin
333 329 786 LAMBIET Romain
349 339 771 DARCIS Thibaut
389 384 731 DECEUNINCK Anthony
465 460 649 BILAS Arthur
575 570 529 AYAOU Basil
697 692 379 MARCHAL Nicolas
726 720 343 JANSSENS Matthias
--- 520 583 BICKX Jorne

{tab-heren-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
95 94 1241 GOMMERS Rajko
125 122 1143 TROMER Laurens
165 161 1045 HAGERAATS Koen
172 170 1031 KHATCHANOV Martin
320 313 808 HERGELINK Bas
551 546 556 SMID Stellan
696 690 380 BOGIE Roel

{/tabs} {tab-heren=Cadetten} {tab-heren-cadetten=Top 10}

Cadetten (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 1674 YU Ziyang CHN
2 << 1532 WEI Shihao CHN
3 << 1507 HUNG Ka Tak HKG
4 << 1399 CHEN Peng CHN
5 8 1372 CHO Seungmin KOR
6 << 1362 Alexandre CASSIN FRA
7 << 1361 LIU Ginshuo CHN
8 5 1358 RYUZAKI Tonin KOR
9 << 1327 HUAG Chien-Tu TPE
10 << 1322 WANG Chuqin CHN

{tab-heren-cadetten=België}

België
##-1PuntenNaam
68 65 771 DARCIS Thibaut
145 141 529 AYAOU Basil
193 189 379 MARCHAL Nicolas
207 203 343 JANSSENS Matthias

{tab-heren-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
133 130 556 SMID Stellan
192 188 380 BOGIE Roel

{/tabs} {/tabs} {tab=Dames} {tab-dames=Senioren} {tab-dames-senioren=Top 20}

Dames (top 20)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 3157 DING Ning CHN
2 << 3114 LIU Shiwen CHN
3 << 3026 LI Xiaoxia CHN
4 << 2859 FENG Tianwei SIN
5 << 2763 GUO Yan CHN
6 8 2740 ZHU Yuling CHN
7 6 2716 SHEN Yan Fei ESP
8 9 2712 ISHIKAWA Kasumi JPN
9 11 2706 WU Yang CHN
10 6 2696 KIM Kyung Ah KOR
11 10 2686 CHEN Meng CHN
12 13 2661 FENG Yalan CHN
12 << 2661 FUKUHARA Ai JPN
14 15 2646 JIANG Huajun HKG
15 14 2644 Viktoria PAVLOVICH BLR
16 15 2630 GUO Yue CHN
17 20 2613 SEOK Hajung KOR
18 << 2610 WANG Yuegu SIN
19 << 2585 Elizabeta SAMARA ROU
20 17 2564 YANG Haeun KOR

{tab-dames-senioren=België}

België
##-1PuntenNaam
482 486 1521 LUNG Lisa
488 493 1513 MARCHETTI Nathalie
602 607 1386 LOYEN Eline
685 689 1291 VAN ACKER Florence
720 722 1258 HACKEMACK Lauranne
740 745 1236 DEPUYDT Wendel
791 792 1188 DEGRAEF Margo
998 << 988 MARIJSSE Delfien
1045 1048 935 GODEFROID Anne-Catherine

{tab-dames-senioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
25 24 2515 LI Jiao
39 37 2400 LI Jie
157 152 2037 EERLAND Britt
159 158 2027 TIMINA Elena
168 162 2009 CREEMERS Linda
256 254 1835 TIMINA Yana
398 399 1629 VERMAAS Kim
503 507 1499 ZETSEN Nicky
521 525 1479 BARENDREGT Alice
559 558 1434 VAN DUIN Rianne
561 564 1430 DIEKER Suzanne
858 << 1135 BIERDRAGER Melanie
894 900 1102 BOURS Melissa
960 962 1036 VAN DER KAMP Marieke
1008 1009 980 VAN DE VELDE Amber
1068 1069 912 GERTENBACH Angelique
1132 1133 839 VAN BOHEEMEN Vera
--- 711 1268 EERLAND Nikki

{/tabs} {tab-dames=Beloften (-21)} {tab-dames-beloften=Top 10}

Beloftes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2740 ZHU Yuling CHN
2 << 2712 ISHIKAWA Kasumi JPN
3 4 2706 WU Yang CHN
4 3 2686 CHEN Meng CHN
5 << 2564 YANG Haeun KOR
6 << 2459 JEON Jihee KOR
7 8 2447 CHENG I-Ching TPE
8 12 2409 LEE Ho Ching HKG
9 7 2372 Ri Myong Sun PRK
10 9 2329 SOLJA Petrissa GER
10 << 2329 GU Yuting CHN

{tab-dames-beloften=België}

België
##-1PuntenNaam
242 244 1521 LUNG Lisa
248 251 1513 MARCHETTI Nathalie
340 342 1386 LOYEN Eline
415 417 1291 VAN ACKER Florence
443 444 1258 HACKEMACK Lauranne
463 467 1236 DEPUYDT Wendel
511 << 1188 DEGRAEF Margo
702 701 988 MARIJSSE Delfien
747 749 935 GODEFROID Anne-Catherine

{tab-dames-beloften=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
46 43 2037 EERLAND Britt
182 << 1629 VERMAAS Kim
273 276 1479 BARENDREGT Alice
302 << 1434 VAN DUIN Rianne
304 305 1430 DIEKER Suzanne
569 568 1135 BIERDRAGER Melanie
602 607 1102 BOURS Melissa
664 665 1036 VAN DER KAMP Marieke
712 << 980 VAN DE VELDE Amber
770 << 912 GERTENBACH Angelique
831 << 839 VAN BOHEEMEN Vera
--- 434 1268 EERLAND Nikki

{/tabs} {tab-dames=Junioren} {tab-dames-junioren=Top 10}

Juniores (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 << 2740 ZHU Yuling CHN
2 << 2329 GU Yuting CHN
3 << 2270 LIU Qaoyang CHN
4 << 2216 MATSUDAIRA Shiho JPN
5 8 2207 LIN Ye SIN
6 7 2202 ZHANG Lily USA
7 5 2198 HSING Ariel USA
8 6 2181 SZOCS Bernadette ROU
9 10 2149 MAEDA Miyu JPN
10 11 2142 DOO Hoi Kem HKG

{tab-dames-junioren=België}

België
##-1PuntenNaam
125 << 1521 LUNG Lisa
127 128 1513 MARCHETTI Nathalie
184 183 1386 LOYEN Eline
234 232 1291 VAN ACKER Florence
257 255 1258 HACKEMACK Lauranne
311 307 1188 DEGRAEF Margo
468 463 988 MARIJSSE Delfien
506 503 935 GODEFROID Anne-Catherine

{tab-dames-junioren=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
88 << 1629 VERMAAS Kim
360 357 1135 BIERDRAGER Melanie
385 388 1102 BOURS Melissa
435 << 1036 VAN DER KAMP Marieke
477 473 980 VAN DE VELDE Amber
525 521 912 GERTENBACH Angelique
584 579 839 VAN BOHEEMEN Vera
--- 248 1268 EERLAND Nikki

{/tabs} {tab-dames=Cadetten} {tab-dames-cadetten=Top 10}

Cadettes (top 10)
##-1PuntenNaamNationaliteit
1 3 2120 KATO Miyu JPN
2 1 2118 ITO Mima JPN
3 2 2087 HE Zhuojia CHN
4 << 1979 HAMAMOTO Yui JPN
5 6 1976 HIRANO Miu JPN
6 5 1961 SOO Wai Yam Minnie HKG
7 << 1821 WANG Manyu CHN
8 << 1696 QIAN Tianyi CHN
9 10 1685 MIGOT Marie FRA
10 11 1641 DIACONU Adina ROU

{tab-dames-cadetten=België}

België
##-1PuntenNaam
16 << 1521 LUNG Lisa
32 << 1386 LOYEN Eline
56 53 1258 HACKEMACK Lauranne
74 71 1188 DEGRAEF Margo
131 125 988 MARIJSSE Delfien

{tab-dames-cadetten=Nederland}

Nederland
##-1PuntenNaam
156 151 912 GERTENBACH Angelique
188 183 839 VAN BOHEEMEN Vera

{/tabs} {/tabs} {/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)