https://www.tafeltennis.nu

Drie Nederlandse dames bij eerste tien

Nu er twee toernooien zijn gespeeld in de ITTF World Tour, heeft de Internationale Tafeltennisfederatie een tussenstand van de regelmatigheidsrangschikking opgesteld.

Drie Oranjedames bevinden zich in de top 10 van deze ranglijst. Li Jiao bezet de achtste plaats bij de dames enkel; Yana Timina staat met haar Wit-Russische dubbelpartner Alexandra Privalova op plek negen. Britt Eerland vervolledigt het Nederlandse trio met een negende plaats bij de beloften meisjes.

De winnaars van de Open van Oostenrijk bezetten in alle reeksen de eerste plaats.

{tab=Heren}

{tab-heren=Top 25}

Heren (top 16)
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 FANG Bo CHN
2 NNG 100 2 1 Cazuo MATSUMOTO BRA
NNG 100 1 1 HAO Shuai CHN
4 NNG 50 1 1 Christhope LEGOUT FRA
NNG 50 1 1 Taku TAKAKIWA JAP
NNG 50 1 1 CHUANG Chih-Yuan TPE
7 NNG 25 1 1 TAN Ruiwu CRO
NNG 25 1 1 Marc DURAN ESP
NNG 25 1 1 ZHANG Jike CHN
NNG 25 1 1 Hampus NORDBERG SWE
NNG 25 1 1 CHAN Kazuhiro JPN
NNG 25 1 1 ZHOU Yu CHN
13 NNG 16 2 1 Alexandre ROBINOT FRA
NNG 16 2 1 Gustavo TSUBOI BRA
15 NNG 13 2 1 Andre SILVA POR
NNG 13 2 1 Khalid ASSAR EGY
NNG 13 1 1 Christian SÜß GER
NNG 13 1 1 Grigory VLASOV RUS
NNG 13 1 1 Thomas LE BRETON FRA
NNG 13 1 1 Emmanuel LEBESSON FRA
NNG 13 1 1 Marcos FREITAS POR
NNG 13 1 1 Andrej GACINA CRO
NNG 13 1 1 Kenta MATSUDAIRA JPN
NNG 13 1 1 Par GERELL SWE

{tab-heren=Nederlanders}

Nederlandse heren
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
50 NNG 3 1 1 Borna KOVAC NED
145 NNG 0 1 1 TER LUUN Casper NED
145 NNG 0 1 1 CHUNG Wai-Lung NED

{/tabs}

{tab=Dames}

{tab-dames=Top 25}

Dames (top 16)
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 DING Ning CHN
2 NNG 113 2 1 JIANG Huajun HKG
3 NNG 100 1 1 LI Xiaoxia CHN
4 NNG 50 1 1 SHEN Yanfei ESP
NNG 50 1 1 Kasumi ISHIKAWA JPN
NNG 50 1 1 WU Yang CHN
7 NNG 28 2 1 LEE Ho Ching HKG
8 NNG 25 1 1 Matilda EKHOLM SWE
NNG 25 1 1 LI Jiao NED
NNG 25 1 1 CHENG Meng CHN
NNG 25 1 1 Viktoria PAVLOVICH BLR
NNG 25 1 1 ZHU Yuling CHN
13 NNG 16 2 1 NG Wing Nam HKG
NNG 16 2 1 LI Fen SWE
15 NNG 13 1 1 Dana CECHOVA CZE
NNG 13 1 1 Galia DVORAK ESP
NNG 13 1 1 HUANG Yi-Hua TPE
NNG 13 1 1 LIU Jia AUT
NNG 13 1 1 Misaki MORIZONO JPN
NNG 13 1 1 Iveta VACENOVSKA CZE
NNG 13 1 1 WEN Jia CHN
NNG 13 1 1 YOON Sunae KOR
NNG 13 1 1 ZHU Fang ESP

{tab-dames=Nederlanders}

Nederlandse dames
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
8 NNG 25 1 1 LI Jiao NED
49 NNG 3 1 1 CREEMERS Linda NED
88 NNG 0 1 1 EERLAND Britt NED
88 NNG 0 1 1 TIMINA Yana NED

{/tabs}

{tab=Heren Dubbel}

{tab-dubbelh=Top 10}

Top 10 (+ geplaatste koppels)
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 HAO Shuai / ZHANG Jike CHN
2 NNG 100 1 1 CHUANG Chih-Yuan / HUANG Sheng-Sheng TPE
3 NNG 50 1 1 Par GERELL / Jens LUNDQVIST SWE
NNG 50 1 1 Kristian KARLSSON / Mattias KARLSSON SWE
5 NNG 25 1 1 Kazuhiro CHAN / Kenji MATSUDAIRA JPN
NNG 25 1 1 Stefan FEGERL / FENG Xiaoquan AUT
NNG 25 1 1 Kenta MATSUDAIRA / Maharu YOSHIMURA JPN
NNG 25 1 1 TAN Ruiwu / WANG Zengyi CRO / POL
9 NNG 13 1 1 Kamal ACHANTA / Gustavo TSUBOI IND / BRA
NNG 13 1 1 Khalid ASSAR / Omar ASSAR EGY
NNG 13 1 1 FANG Bo / ZHOU Yu CHN
NNG 13 1 1 Marcos FREITAS / Andrej GACINA POR / CRO
NNG 13 1 1 Robert GARDOS / Daniel HABESOHN AUT
NNG 13 1 1 Ovidiu IONESCU / Hunor SZOCS ROU
NNG 13 1 1 Cazuo MATSUMOTO / Thiago MONTEIRO BRA
NNG 13 1 1 Mihai SARGU / Andre SILVA ROU / POR

{tab-dubbelh=Nederlanders}

Nederlandse heren
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
17 NNG 0 1 1 Borna KOVAC / Omri BEN ARI NED / ISR

{/tabs}

{tab=Dames Dubbel}

{tab-dubbeld=Top 10}

Top 10 (+ geplaatste koppels)
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 DING Ning / LI Xiaoxia CHN
2 NNG 100 1 1 CHEN Meng / ZHU Yuling CHN
3 NNG 50 1 1 Kasumi ISHIKAWA / Misaki MORIZONO JPN
NNG 50 1 1 Yana NOSKOVA / Anna TIKHOMIROVA RUS
5 NNG 25 1 1 Zhenqi BARTHEL / SHAN Xiaona GER
NNG 25 1 1 CHENG I-Ching / HUANG Yi-Hua TPE
NNG 25 1 1 JIANG Huajun / LEE Ho Ching HKG
NNG 25 1 1 Katerina PENKAVOVA / Iveta VACENOVSKA CZE
9 NNG 13 1 1 Krisztina AMBRUS / Dora MDARASZ HUN
NNG 13 1 1 Irene IVANCAN / Petrissa SOLJA GER
NNG 13 1 1 Petra LOVAS / Szandra PERGEL HUN
NNG 13 1 1 Yuki MATSUOTO / Haruka SAKAI JPN
NNG 13 1 1 Sofia POLCANOVA / Amelie SOJA AUT
NNG 13 1 1 Camelia POSTOACA / Bernadette SZOCS ROU
NNG 13 1 1 Alexandra PRIVALOVA / Yana TIMINA BLR / NED

{tab-dubbeld=Nederlanders}

Nederlandse dames
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
9 NNG 13 1 1 Yana TIMINA / Alexandra PRIVALOVA NED
16 NNG 0 1 1 Britt EERLAND / Linda CREEMERS NED

{/tabs}

{tab=Beloften Jongens}

{tab-beloftenh=Top 8}

Top 8
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 Maharu YOSHIMURA JPN
2 NNG 13 2 1 Julien INDEHERBERG BEL
3 NNG 100 1 1 Yuto MURAMATSU JPN
4 NNG 75 2 1 Romain LORENTZ FRA
5 NNG 50 1 1 Patrick FRANZISKA GER
NNG 50 1 1 Hunor SZOCS ROU
7 NNG 31 2 1 Enzo ANGLES FRA
NNG 31 2 1 Benjamin BROSSIER FRA

{tab-beloftenh=Nederlanders}

Nederlandse heren
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
52 NNG 0 1 1 OOSTWOUDER Ewout NED

{/tabs}

{tab=Beloften Meisjes}

{tab-beloftend=Top 10}

Top 8
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
1 NNG 200 1 1 Shiho MATSUDAIRA JPN
2 NNG 113 2 1 NG Wing Nam HKG
3 NNG 100 1 1 KANG Misoon KOR
4 NNG 75 2 1 Yana NOSKOVA RUS
5 NNG 50 1 1 Petrissa SOLJA GER
NNG 50 1 1 YOO Eunchong KOR
7 NNG 31 2 1 Caroline KUMAHARA BRA
NNG 31 2 1 LEE Ho Ching HKG

{tab-beloftend=Nederlanders}

Nederlandse meisjes
#Geplaatst?PuntenTornooienContinentenNaamNationaliteit
9 NNG 25 1 1 EERLAND Britt NED

{/tabs}

{/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)