https://www.tafeltennis.nu

Vereniging wil extra nadruk leggen op positieve invloed van sporten op gezondheid bij jeugd

TTCV van Herwaarden is – samen met haar partner Jumbo Supermarkt de Bunders – gestart met het gratis aanbieden van fruit tijdens jeugdactiviteiten.

Tijdens toernooien en competitiewedstrijden kunnen de deelnemers gratis 'sportfruit' eten bij de Veghelse club. TTCV hoopt op een langdurige samenwerking met Jumbo en zal alle kinderen motiveren om fruit te gaan eten tijdens de wedstrijden.

Voorzitter Carlo Beem: "Dit initiatief is een gezonde toevoeging aan de tafeltennissport. TTCV van Herwaarden probeert op deze wijze invulling te geven aan de maatschappelijke verantwoordelijkheid die ze als vereniging heeft. Het eten van fruit is gezond en lekker en past in het geheel wat onze vereniging wil uitstralen: sporten is gezond voor de jeugd. Door op een actieve wijze het eten van fruit te promoten, willen we dus een gezond eetgedrag bij onze jeugd stimuleren. Met de zegswijze 'Jong geleerd is oud gedaan' in het achterhoofd zou dit op latere leeftijd een gevoelige gezondheidswinst moeten opleveren."

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)