https://www.tafeltennis.nu

Er zijn weer veel spelers en speelsters die bij een andere vereniging gaan spelen. De meeste bekende transfers in de Nederlandse landelijke klassen zijn in dit artikel te vinden.

oude vereniging
nieuwe vereniging
Roel Bogie sabbatical Klimaatgroep Stars eredivisie
Clement Chobeau Frankrijk Klimaatgroep Stars eredivisie
Athur Bilas België Klimaatgroep Stars eredivisie
Josh Bruce Engeland Maashorst eredivisie
Julien Meurant België Westa eredivisie
Per Gevers België Westa eredivisie
Mascha Kovtun België Westa dames eredivisie
Louis Reuseau Frankrijk Togb eredivisie
Sam Mabey Engeland PP Alkmaar eredivisie
Yana Timina Tempo-Team PP Alkmaar eredivisie
Lauric Jean Togb Smash ‘70 1 eredivisie
Laurens Tromer Jülich Smash ‘70 1 eredivisie
Ewout Oostwouder Jülich Smash ‘70 1 eredivisie
Renske van Burchem sabbatical DHC dames eredivisie
Benjamin Rogiers Togb buitenland eredivisie
Antony Tran Klimaatgr Stars buitenland eredivisie
Enio Mendes Klimaatgr Stars buitenland eredivisie
Jacintha de Hoop Skf gestopt eredivisie
Victor Brodd Smash ‘70 1 buitenland eredivisie
Sara Devos Westa Frankrijk eredivisie
Kelly van Zon Westa Kroatie eredivisie
Tom Closset Taverzo Saarbrucken eredivisie
Nolan Schultz Maashorst België eredivisie
Floris Zur Muhlen Togb SKF 1e divisie
Sjoerd v. Heerenbeek (foto)
Togb Bergeijk 1e divisie
Martin van Rijn sabbatical Scylla 1e divisie
Daria Dubenko Oekraine Scyedam 1e divisie
Boris de Vries Smash ‘70 1 Smash ‘70 2 2e divisie
Emanuel Martin Ferreira Duitsland Arnemuiden 2e divisie
Pim van Schaik Klimaatgr Stars Smash ‘70 2 2e divisie
Tony Houxuan HTC Taverzo 3 2e divisie
Marcel Rajewicz Pingwins Taverzo 3 2e divisie
Varun Dhanda ?? Taverzo 3 2e divisie
Brent Bakker HTC Alexandria ‘66 2e divisie
Jop v.d. Wiel sabbatical Pecos 2 2e divisie
Rachel Gerarts Duitsland Sittard 1 2e divisie
Simon Goessens Smash ‘70 1 Avanti 2e divisie
Steffen Greup sabbatical Avanti 2e divisie
Tom Coenen Entac 2e div Entac 3e divisie
Lars Banning Entac Hilversum 3e divisie
Rick Bakker Togb Hilversum 3e divisie
Daan Sanders kampioenspoule Hercules Hercules 3e divisie
Aron Sanders kampioenspoule Hercules
Hercules 3e divisie
Thijs Smit Entac Hercules 3e divisie
Evi ten Have kampioenspoule Hercules
Hercules hoofdklasse
Nermin Smajic
Scyedam
Het Markiezaat
hoofdklasse
John Mandemakers
Bergeijk 2e div
Bergeijk
1e klasse
Robin Klomp De Veluwe SKF jeugd 1 landelijk A
Nyncke de Knegt Skf Taverzo jeugd 1 landelijk A

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)