https://www.tafeltennis.nu

Net als vorig jaar werd het NSK in Enschede gehouden en de organisatie was in goede handen van Thibats.

In een deelnemersveld van 46 studenten zorgde gastheer Thibats met 17 heren en 3 dames logischerwijs voor een aanzienlijk deel van de tafeltennissers. De meeste prijzen bij dit Nederlands Studenten Kampioenschap (NSK) waren echter voor de Amsterdamse afvaardiging, die zowel bij de dames als heren goud pakte en bij de dames bovendien het hele podium bezette.

Bij de vrouwen pakte de Amsterdamse Angelique Gertenbach (foto) de titel door stadsgenoot Christel Petiet in de finale te verslaan. Thibataan Christina Willecke moest in de strijd om het brons haar meerdere erkennen in Simone Broersen, eveneens uit Amsterdam.

Bij de mannen reikten UT’ers Derek Rodink en Trung Nguyen beiden tot de kwartfinale, maar verloren zij daar van respectievelijk uiteindelijke kampioen Steffen Greup (Amsterdam) en nummer drie Mike Wang (Eindhoven). Het zilver ging naar Jop van der Wiel uit Delft.

Bron: UTnieuws.nl en Thibats


Volledige uitslag van het NSK 2016 is:

Heren
1. S. Greup (Avanti)
2. J. van der Wiel (Pecos)
3. M. Wang (Taveres)
4. H. Nieuwenhuis (Vitesse 35)
5. D. Rodink (Thibats)
6. T. Nguyen (Thibats)
7. L. van den Brink (Traiectum)
8. N. Durenkamp (Traiectum)
9. M. Ratsma (Traiectum)
10. S. Gies (ENTAC)
11. R. van Bedaf (Trias)
12. B. Morabby (Akris)
13. L. Hubbelmeijer (Effekt 74)
14. J. Mulder (Idefix)
15. H. de Lange (Vitesse 35)
16. M. Heemskerk (Thibats)
17. T. de Santana (Thibats)
18. M. Struik (Thibats)
19. V. Sigle (Thibats)
20. N. Selman (ENTAC)
21. M. Swinkels (Akris)
22. N. Geuze (Thibats)
23. D. Munsterman (Thibats)
24. W. Rood (Thibats)
25. R. Witmer (Vitesse 35)
26. D. Gao (Thibats)
27. S. Oosterholt (Akris)
28. O. Nejadseyfi (Thibats)
29. C. van Wessel (Thibats)
30. Q. Wang (Thibats)
31. A. Chandranmohan (Thibats)
32. C. Lawrence (Thibats)
33. A. Abhishta (Thibats)
34. R. van Outersterp (Thibats)

Dames
1. A. Gertenbach (Afp Antwerpen)
2. C. Petiet (Avanti)
3. S. Broersen (HTC)
4. C. Willecke (Thibats)
5. M. Gertenbach (Rapidity)
6. Y. Gombert (Midstars)
7. A. Mannak (Thibats)
8. M. de Kort (Akris)
9. M. van Loon (Akris)
10. C. Weeink (Arkris)
11. M. Bertisen (Akris)
12. L. Visser (Thibats)

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)