https://www.tafeltennis.nu

Tijdens de eerste weekends van januari organiseren de afdelingen Limburg, West, Midden en Gelre traditiegetrouw hun afdelingskampioenschappen.

Bij de heren trokken Cosmin Stan (Limburg), Joost van Santen (West), Felix Warners (Midden) en Roel Bogie (Gelre) aan het langste eind. Bij de dames stonden Sanne de Hoop (West), Heleen Hop (Midden) en Felicia Faas (Gelre) op het hoogste schavot. Opvallend bij de dames is dat het zegevierende trio allen nog bij de jeugd aantreden en ook daar de titel bij de meisjes wisten te veroveren.

{tab=Limburg}

Senioren Enkel

  1. Cosmin Stan (Westa)
  2. Liu Qiang (Westa)

Senioren Dubbel

  1. Ronald Bogaard / Patrick Zwiers (Red Stars)
  2. Erik Agamyan / Cosmin Stan (Westa)

Jeugd Enkel

  1. Erik Agamyan (Westa)
  2. Nick van Birgelen (Westa)

Jeugd Dubbel

  1. Erik Agamyan / Nick van Birgelen (Westa)
  2. Lynn van der Elsen / Amber van de Velde (Westa)

{tab=West}

Heren Enkel

  1. Joost van Santen (Scylla)
  2. Ronald Vijverberg (FvT)

Dames Enkel

  1. Sanne de Hoop (FvT)
  2. Jacintha de Hoop (FvT)

Heren Dubbel

  1. Joost van Santen / Noah Schutte (Scylla)
  2. Eric Disseldorp / Francois de Leeuwe (Alexandria '66)

Dames Dubbel

  1. Sanne de Hoop / Jacintha de Hoop (FvT)
  2. Tamara Bakker (Dordrecht) / Sylvia Straathof (FvT)

Jongens Enkel

  1. Tiis van der Werf (Scylla)
  2. Martijn van der Heide (Taverzo)

Meisjes Enkel

  1. Sanne de Hoop (FvT)
  2. Angelique Gertenbach (Steeds Hoger TSB)

{tab=Midden}

Heren Enkel

  1. Felix Warners (Bijmaat)
  2. Jelles Goossens (Hilversum)

Dames Enkel

  1. Heleen Hop (Hilversum)
  2. Merit de Jeu (UTTC)

Senioren Dubbel

  1. Arjen Hoogeveen (Bijmaat) / Hans den Blanken (Hilversum)
  2. Jelle Goossens / Wilfred Schipper (Hilversum)

Jongens Enkel

  1. Joeri de Wagenaar (Almeerspin)
  2. Nena Zantman (SVE)

Meisjes Enkel

  1. Heleen Hop (Hilversum)
  2. Nena Zantman (SVE)

Jeugd Dubbel

  1. Mees van der Meer / Nena Zantman (SVE)
  2. Rob Seldenrijk / Patrick Nieuwendijk (TTVN)

{tab=Gelre}

Heren Enkel

  1. Roel Bogie (Tafeltennis Nijmegen)
  2. Martijn Laurensen (ONI)

Dames Enkel

  1. Felicia Faas (Tafeltennis Nijmegen)
  2. Sharon Zuidgeest (DTS)

Heren Dubbel

  1. Maarten Loeve (Bit.nl) / Daan Heijmen (Tafeltennis Nijmegen)
  2. Edwin Vonk / Pieter vd Berg (SKF)

Dames Dubbel

  1. Sharon Zuidgeest / Mieke vd Bergh (DTS)
  2. Felicia Faas / Elke Janssen (Tafeltennis Nijmegen)

Jongens Enkel

  1. Rob Seldenrijk (SKF)
  2. Jeffrey Vonk (SKF)

Meisjes Enkel

  1. Felicia Faas (Tafeltennis Nijmegen)
  2. Lisanne van Hal (Getave)

Junioren Dubbel

  1. Rens Peters (Getave) / Rob Seldenrijk (SKF)
  2. Gilian Faas (Westa) / Marc van den Berg (SKF)

{/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)