https://www.tafeltennis.nu

Geen vast teamdoel voor ogen

Nederland verloor haar eerste wedstrijd van de Wereldkampioenschappen voor Landenteams van Brazilië. De favoriet in groep F (2de divisie) won met 3-0 van de Oranjeheren.

Casper ter Lüün was na de wedstrijd realistisch: "Het was een zware openingswedstrijd tegen de groepsfavoriet, die met het volle team aantrad. Hun basisniveau lag heel hoog. Matsumoto speelde tegen mij met bijzonder veel spin, waardoor ik weinig kon terugdoen. Service-ontvangst was de sleutel. Zo wist ik de eerste game te winnen en kwam ik in de derde ook 6-3 voor. Uiteindelijk heeft ons team twee games kunnen winnen. We zaten dicht bij meer, maar het kwam er net niet uit."

Over de dames werd al heel wat geschreven: zij proberen zich met een goede prestatie te plaatsen als landenteam voor de Olympische Spelen, maar hoe zit het eigenlijk bij de heren? Ter Lüün: "We hebben geen echt doel vooropgesteld met ons team. Door onze wereldranking kunnen we in principe niet zakken. We proberen uiteraard wel zoveel mogelijk te winnen. Vooral Bosnië en Schotland moeten we als team kunnen verslaan. Italië mist dan weer haar kopman, waardoor daar misschien ook kansjes liggen."

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)