https://www.tafeltennis.nu

Debutant Skachkov maatje te klein voor ontketende Duitser

Twee nieuwe winnaars in het Europese Top-12 toernooi in Frankrijk. Na Wu Jiaduo bij de dames, wist Dimitrij Ovtcharov de eindstrijd naar zich toe te trekken.

Ovtcharov liet de kans voor zijn eerste titel in het prestigieuze evenement niet schieten. Hij gaf de verrassende finalist Kirill Skachkov nauwelijks kansen. De debuterende Rus, die reeds een schitterend parcours behaalde, zag de kers op de taart in de gulzige mond van de Duitser gaan.

Vier games werden slechts gespeeld, waarin Skachkov enkel in de derde aanspraak kon maken op een eerreddende gamewinst.

{tab=Heren}

{tab-heren=Finale}

  • Dimitrij Ovtcharov - Kirill Skachkov (4 - 0: 11-6, 11-6, 11-9, 11-4)

{tab-heren=Halve finales}

  • Dimitrij Ovtcharov - Chen Weixing (4 - 2: 7, 8, -12, 14, -9, 3)
  • Kirill Skachkov - Vladimir Samsonov (4 - 3: -6, 10, -1, 8, -10, 10, 13)

{tab-heren=Kwartfinales}

  • Dimitrij Ovtcharov - Adrian Crisan (4 - 1: 8, -1, 8, 7, 6)
  • Adrien Mattenet - Chen Weixing (2 - 4: 6, -8, -11, 4, -9, -5)
  • Alexey Smirnov - Kirill Skachkov (2 - 4: 7, -8, -7, 7, -12, -8)
  • Bojan Tokic - Vladimir Samsonov (1 - 4: -9, -7, -6, 6, -7)

{tab-heren=Groepsfase}

{tab-heren-groep=Groep A}

  • Dimitrij Ovtcharov - Werner Schlager (4-0)
  • Dimitrij Ovtcharov - Bojan Tokic (4-1)
  • Bojan Tokic - Werner Schlager (4-1)

{tab-heren-groep=Groep B}

  • Bastian Steger - Chen Weixing (0-4)
  • Kirill Skachkov - Chen Weixing (0-4)
  • Bastian Steger - Kirill Skachkov (1-4)

{tab-heren-groep=Groep C}

  • Adrien Mattenet - Robert Gardos (4-3)
  • Adrien Mattenet - Alexey Smirnov (0-4)
  • Alexey Smirnov - Robert Gardos (4-1)

{tab-heren-groep=Groep D}

  • Vladimir Samsonov - Marcos Freitas (4-2)
  • Vladimir Samsonov - Adrian Crisan (4-1)
  • Adrian Crisan - Marcos Freitas (4-0)

{/tabs}

{/tabs}

{tab=Dames}

{tab-dames=Finale}

  • Li Jie - Wu Jiaduo (3 - 4: 7-11, 7-11, 11-5, 11-9, 2-11, 12-10, 7-11)

{tab-dames=Halve finales}

  • Ni Xia Lian - Li Jie (2 - 4: 10, -8, -6, -8, 8, -8)
  • Viktoria Pavlovich - Wu Jiaduo (2 - 4: 9, -5, 10, -2, -4, -5)

{tab-dames=Kwartfinales}

  • Ni Xia Lian - Georgina Pota (4 - 2: -7, -6, 7, 7, 6, 12)
  • Irene Ivancan - Li Jie (2 - 4: -5, 9, -4, -4, 10, -9)
  • Viktoria Pavlovich - Li Qian (4 - 1: -8, 8, 7, 10, 7)
  • Wu Jiaduo - Elizabeta Samara (4 - 3: -8, 9, -10, 4, -9, 10, 8)

{tab-dames=Groepsfase}

{tab-dames-groep=Groep A}

  • Wu Jiaduo - Ni Xia Lian (2-4)
  • Shen Yanfei - Ni Xia Lian (3-4)
  • Wu Jiaduo - Shen Yanfei (4-0)

{tab-dames-groep=Groep B}

  • Li Qian - Daniela Dodean (4-2)
  • Li Qian - Li Jie (3-4)
  • Li Jie - Daniela Dodean (4-2)

{tab-dames-groep=Groep C}

  • Viktoria Pavlovich - Li Xue (4-0)
  • Viktoria Pavlovich - Georgina Pota (4-3)
  • Georgina Pota - Li Xue (4-1)

{tab-dames-groep=Groep D}

  • Li Jiao - Irene Ivancan (2-4)
  • Elizabeta Samara - Irene Ivancan (4-3)
  • Li Jiao - Elizabeta Samara (3-4)

{/tabs}

{/tabs}

{/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)