https://www.tafeltennis.nu

Logo TTC Panningen'74In samenwerking met de Nederlandse Tafeltennis Bond afdeling Limburg organiseert TTC Panningen ’74 op 14 en 15 januari de Limburgse Kampioenschappen Tafeltennis.

In samenwerking met de Nederlandse Tafeltennis Bond afdeling Limburg organiseert TTC Panningen ’74 op 14 en 15 januari de Limburgse Kampioenschappen Tafeltennis.

Op zaterdag 14 januari 2012 spelen 275 jeugdspelers/-sters (en 121 dubbels) en op zondag 15 januari 2012 spelen 254 senioren (en 116 dubbels) in de Sporthallen Helden, Piushof 137 te Panningen.

De bezetting van dit toernooi op beide dagen is erg sterk, met veel plaatselijke spelers/speelsters uit de plaatselijke gemeente Peel en Maas.

Aanvang van het toernooi is op beide dagen om 09.00 uur en de finales worden gepland op zaterdag (Jeugd) en zondags (Senioren) om 16.40, 17.10 en 17.40 uur.

Zaterdag 14 januari 2012

Bij de Meisjes Junioren Enkel A+B spelen 14 deelnemers in een sterk bezet veld tegen elkaar :

Wilms Pallets Westa Lynn Zetsen; Robin Teeken
Fürst/Lybrae Heerlen Bonnie Theunissen
Kluis Eline Gelderman
Seta Steffie van de Riet; Lisa Smets
Red Stars Lynn Martens; Miranda Jaspers; Annika Jenniskens
Veta Elke Braas
Zuiderhuis Megacles Melissa Janssen; Brigitta Yusuf
Panningen Vera Janssen; Marijn Verbruggen

Bij de Jongens Junioren Enkel A+B spelen 10 deelnemers om het kampioenschap :

Wijzenbeek Westa Rino Alberts; Cosmin Stan; Nick van Birgelen
Zuiderhuis Megacles Roy Claessens; Alan Chen
Seta G. Appeldoorn; L. Smets
Kluis Sander Gelderman; Job Hoedemakers
Maastricht Jeffrey Klomp

Bij de Jeugd wordt in verschillende categorieën gespeeld : Junioren, Kadetten, Pupillen en Welpen. Er zijn met andere woorden heel veel poules en mooie wedstrijden, zowel in het enkelspel als dubbelspel.

Zondag 15 januari 2012

In de hoogste A+B -klasse van de Dames spelen acht deelneemsters om de hoogste eer :

Wilms Pallets Westa Li Nan Sun; Melissa Bours; Lynn van der Elsen; Lynn Zetsen; Amber van de Velde
Panningen Marleen van de Werken; Patricia van Lent
Kluis S. Timmermans

In de hoogste A+B-klasse van de Heren spelen de volgende negen deelnemers om de hoogste eer : Kluis Red Stars

Wijzenbeek Westa Daan Sliepen; Qiang Liu; Rino Alberts; Cosmin Stan; Bob Franssen
Kluis Azad Gamzajev, T. van den Oord
Red Stars P. Zwiers; F. van der Vleuten

Entree op beide dagen is gratis. Kom kijken en geniet van het tafeltennissen.

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)