https://www.tafeltennis.nu

Overzicht van alle landelijke reeksen (dames én heren)

Binnen twee weken is het zover, dan start het voorjaarsseizoen 2012 in de landelijke reeksen. De indelingen zijn alvast gekend en vind je hieronder terug.

Speeldata

  • Week 1: 28/01/2012 (A-B, C-D, E-F)
  • Week 2: 04/02/2012 (F-A, B-C, D-E)
  • Week 3: 11/02/2012 (A-C, E-B, D-F)
  • Week 4: 10/03/2012 (E-A, B-D, C-F)
  • Week 5: 17/03/2012 (A-D, F-B, C-E)
  • Week 6: 24/03/2012 (B-A, D-C, F-E)
  • Week 7: 31/03/2012 (A-F, C-B, E-D)
  • Week 8: 07/04/2012 (C-A, B-E, F-D)
  • Week 9: 14/04/2012 (A-E, D-B, F-C)
  • Week 10: 21/04/2012 (D-A, B-F, E-C)

{tab=Heren}

{tab-heren=1ste A}

  1. Kluis 1
  2. TT Zwolle 1
  3. Hilversum 1
  4. Pecos 2
  5. Bijmaat 1
  6. HJmusic.nl 1

{tab-heren=1ste B}

  1. SKF 1
  2. Scyedam 2
  3. Dordrecht 1
  4. Avanti 1
  5. Wijzenbeek Westa 2
  6. Tempo-Team 1

{tab-heren=2de A}

  1. FvT 2
  2. TTCV Herwaarden 1
  3. Renata 1
  4. Wilvo ttv Bergeijk 1
  5. US 1
  6. Rapidity 1

{tab-heren=2de B}

  1. Disnierats 1
  2. Unicum 1
  3. Hilversum 2
  4. Charybdis 1
  5. Never Despair 1
  6. De Veluwe 1

{tab-heren=2de C}

  1. Arnemuiden 1
  2. Tanaka 1
  3. TOV 1
  4. Smash (Monster) 1
  5. SAR/Neckermann.com 1
  6. Salamanders 1

{tab-heren=2de D}

  1. SKF 2
  2. ILAC 1
  3. Pecos 3
  4. JCV 1
  5. ATC Nijmegen 1
  6. Red Stars 1

{tab-heren=3de A}

  1. TT Zwolle 2
  2. De Toekomst 1
  3. Hilversum 4
  4. REGA 1
  5. Bijmaat 2
  6. Argus 2

{tab-heren=3de B}

  1. BIT.nl 1
  2. Argus 3
  3. Hilversum 5
  4. Amsterdam '78 1
  5. US 2
  6. Tempo-Team 2

{tab-heren=3de C}

  1. Docos-Wolkyshop.nl 1
  2. Shot '65 1
  3. Hilversum 3
  4. Spirit 1
  5. VTV 1
  6. De Sprint 1

{tab-heren=3de D}

  1. The Victory 1
  2. ILAC 2
  3. Spirit 2
  4. HTC 1
  5. Rijnsoever 1
  6. Enjoy&Deploy Zoetermeer 2

{tab-heren=3de E}

  1. Landgraaf 1
  2. Scyedam 4
  3. Vriendenschaar 1
  4. GTTC Groesbeek 1
  5. Relax 1
  6. Red Stars 2

{tab-heren=3de F}

  1. Wanzl Belcrum 1
  2. De Treffers 1
  3. Huizen Prima Donna 1
  4. JCV 2
  5. VVV 1
  6. HBC 1

{tab-heren=3de G}

  1. Wanzl Belcrum 2
  2. Scyedam 3
  3. Pecos 4
  4. TTC Middelburg 1
  5. Wijzenbeek Westa 3
  6. Megacles Zuiderhuis 1

{tab-heren=3de H}

  1. SKF 3
  2. ONI 1
  3. Fürst Lybrae Heerlen 1
  4. BKS Sittard 1
  5. Never Despair 2
  6. Kruiskamp '81 1

{/tabs}

{tab=Dames}

{tab-dames=1ste A}

  1. SKF 1
  2. Scyedam 1
  3. Hilversum 1
  4. Dedemsvaart 1
  5. Swift 1
  6. Wilms Pallet Westa 1

{tab-dames=1ste B}

  1. SKF 2
  2. De Treffers 1
  3. Heerlen 2
  4. Avanti 1
  5. US 1
  6. Argus 2

{tab-dames=2de A}

  1. Disnierats 1
  2. TT Zwolle 2
  3. GTTC Groningen 1
  4. Dedemsvaart 2
  5. US 3
  6. Rapidity 1

{tab-dames=2de B}

  1. UTTC 1
  2. De Treffers 3
  3. DTV '84 1
  4. GTTC Groesbeek 1
  5. US 2
  6. De Veluwe 1

{tab-dames=2de C}

  1. TT Zwolle 1
  2. De Treffers 2
  3. Vriendenschaar 1
  4. HTC 1
  5. ATC Nijmegen 1
  6. Rapidity 2

{tab-dames=2de D}

  1. Docos 1
  2. Panningen '74 1
  3. Irene 1
  4. Drivers 1
  5. Destatec 1
  6. Enjoy&Deploy Zoetermeer 3

{tab-dames=3de A}

  1. UTTC 2
  2. PayPro.nl DTK '70 1
  3. DTV '84 2
  4. Dedemsvaart 3
  5. -- Vrije plek --
  6. De Veluwe 2

{tab-dames=3de B}

  1. Docos 2
  2. Shot '65 1
  3. SVE 1
  4. -- Vrije plek --
  5. Rijnsoever 1
  6. Tempo-Team 1

{tab-dames=3de C}

  1. Docos 3
  2. SETA 1
  3. Dordrecht 1
  4. GTTC Groesbeek 2
  5. Flash 1
  6. Wilms Pallet Westa 2

{/tabs}

{/tabs}

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)