Tafeltennis.nu

De Vries langer in Zoetermeer, opvolger Stephensen lijkt binnen.

 

Dubbel goed nieuws vanuit Zoetermeer: Boris de Vries heeft voor een jaar bijgetekend voor Enjoy&Deploy en tevens zijn er twee nieuwe spelers op komst: stagiair Sun Qian kan zich in maart al bij de ploeg voegen en er is ook al een vervanger aangetrokken voor Gudmundur Stephensen.

De IJslander is bezig aan zijn laatste half jaar in dienst van Enjoy&Deploy. Als vervanger wil E&D Borna Kovac (Kroatië) aantrekken. Als de randvoorwaarden zijn ingevuld kan de linkshandige speler in de najaarscompetitie zijn debuut maken voor Enjoy & Deploy.

Ruud van Graafeiland: "Kovac loopt dit weekend drie dagen mee met ons team. Borna heeft na een succesvolle carrière bij de jeugd op dit moment weinig kansen om de stap naar de top-100 te maken. Borna is voornemens meer toernooien te gaan spelen zodat hij die stap op de ranglijst ook werkelijk kan maken. De komende periode zal hij een bijdrage leveren aan de voorbereiding van de Nederlandse teams op het WK. Als de samenwerking met club en NTTB voor alle partijen bevalt is hij de mogelijke opvolger van Stephensen."

Sun Qian zal stage komen lopen. "Als alle papieren in orde zijn, dan zal hij op 2 maart naar Nederland komen. Het is de bedoeling dat hij vijf dagen per week op Papendal zal trainen en deel gaat uitmaken van onze ploeg", aldus Van Graafeiland. "Qian trainde in Zweden mee en wordt daar gezien als één van de beste spelers uit zijn leeftijdscategorie. Ander heuglijk nieuws is dat Boris de Vries een jaar langer aan ons verbonden blijft."

Mobiele banner (footer)

Mobiele banner (footer) (2)