Tafeltennis.nu

De ex-eredivisiespeler en ex-international keert terug achter de tafel bij US in de 1e divisie degradatie. Zo zijn er meer "veteranen" die weer op landelijk niveau actief worden: Rouke Bosma in SKF 2 in de 2e divisie en Jan Henk Bomhof en Wim Wegman in Middelburg 1 in de 3e divisie. In de 1e divisie promotie heeft Tempo-Team 1 zich versterkt met Elwin Huiden die uitkwam voor Pecos 1. Lees verder voor nog veel meer transfernieuws.

In de 2e divisie heren zijn er de volgende overstappers: Mark Spaargaren van Scyedam naar VVV, Cos Nowe van Shot '65 naar Smash Monster, Michel Laroo van Bit.nl naar Disnierats.

Boris de Vries is dan wel gestopt als eredivisiespeler maar trok TT Nijmegen afgelopen seizoen naar de 3e divisie. Voor dat team gaat ook Dobrila Jorguseska spelen (dames eredivisiespeelster bij Den Helder),

Andere transfers die al bekend waren / zijn geworden:

1e divisie promotie heren

Ewout Oostwouder gaat ook spelen voor The Victory (1e divisie promotiepoule)

Elwin Huiden van Pecos (1e divisie) naar Tempo-Team 1 (1e divisie promotiepoule)

Nolan Schultz van VVV (1e divisie) naar Hilversum 1 (1e divisie promotiepoule)

1e divisie degradatie heren

Jonah Kahn start weer met competitie bij US 1 (1e divisie degradatiepoule)

Tim Gras van Pecos (1e divisie) naar Tempo-Team 2 (1e divisie degradatiepoule)

Arnoud Meijer van SKF (1e divisie) naar Hilversum 2 (1e divisie degradatiepoule)

Jeffrey Vonk van SKF 2 (2e divisie) naar SKF 1 (1e divisie degradatiepoule)

2e divisie heren

Mark Spaargaren van Scyedam (Hoofdklasse) naar VVV (2e divisie)

Cos Nowe van Shot '65 (Hoofdklasse) naar Smash Monster (2e divisie)

Michel Laroo van Bit.nl (2e divisie) naar Disnierats (2e divisie)

Sandra Timmermans start weer met competitie bij Kluis (2e divisie)

Wouter v.d. Mark van Middelburg (2e divisie) naar SVE (2e divisie)

Jelle Goossens van Hilversum (1e divisie) naar SVE (2e divisie)

Clemens Bonner van Amsterdam '78 (3e divisie) naar Togb (2e divisie)

Rouke Bosma start weer met competitie bij SKF 2 (2e divisie)

Yannick Raaijmakers van SKF (2e divisie) gestopt

Lars Banning van Entac (2e divisie) gestopt

Jesse Pelle van Taverzo (2e divisie) naar Scylla (?)

3e divisie heren

Pim Kuipers van SVE (3e divisie) naar Litac (3e divisie)

Wim Wegman start weer met competitie bij Middelburg (3e divisie)

Henk-Jan Bomhof start weer met competitie bij Middelburg (3e divisie)

Sander van Buul van Hilversum (1e klasse) naar DOV (3e divisie)

Dobrila Jorguseska gaat ook spelen bij TT Nijmegen (3e divisie)

Kim Hergelink gaat ook spelen in Scylla 3 (3e divisie)

dames

Chana v.d. Venne gaat ook spelen bij VTV dames eredivisie

Iris de Bie gaat ook spelen bij Hilversum (dames 1e divisie)

Priscilla Loesberg gaat ook spelen bij DOV (heren afdeling overgangsklasse)

Anthira van Wensveen gaat spelen bij Avanti (heren afdeling 1e klasse)

Jeugd

Anouk v.d. Boom van Hoogland (landelijk C) naar Hilversum (landelijk B)

Djen Bakx van Taverzo (landelijk B) naar SKF (kampioenspoule)

Brent Ronde van DTK '70 (landelijk C) naar Smash '70 (landelijk A)

Chris Verwoert van DTK '70 (landelijk C) naar Smash '70 (landelijk A)

Kaj Ronde van DTK '70 (landelijk A) naar Smash '70 (landelijk A)