Tafeltennis.nu

Bij het Europese jeugdkampioenschap in het Tsjechische Ostrava is het jongens junioren team op de 31e plaats geëindigd in het teamtoernooi. Lode Hulshof, Barry Berben en Floris ZurMuhlen wonnen de laatste teamwedstrijd met 3-0 van Estland.

Het teamtoernooi is voor de jongens junioren in grote lijnen zoals verwacht verlopen omdat het team ongeveer op de plaats is geeindigd waarop het volgens de rating ook was ingeschaald. Kansen op een hogere klassering waren er uiteraard wel maar de cruciale duels tegen Wit-Rusland, Oostenrijk en Engeland gingen verloren (0-3, 1-3, 1-3). Individueel was kopman Lode Hulshof (foto) ook degene die de meeste punten pakte en het hoogste winstpercentage behaalde (9 uit 12, 75%) gevolgd door Barry Berben en Floris ZurMuhlen die beiden 4 uit 8 scoorden.

In de tabel hieronder eerst de landenwedstrijden en daaronder de wedstrijden per speler gesorteerd:

Nederland – Estland 3-0
3-1 Barry Berben (WR U18 494) - Oskar Pukk (WR U18 426)
3-2 Lode Hulshof (WR U18 247) - Maksim Vuhka (WR U18 395)
3-2 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Mart Luuk (WR U18 459)
Nederland – Engeland 1-3
2-3 Barry Berben (WR U18 494) - Shayan Siraj (WR U18 181)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Ethan Walsh (WR U18 271)
1-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Benjamin Piggot (WR U18 897)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Shayan Siraj (WR U18 181)
Nederland – Schotland 3-0
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Martin Johnson (WR U18 x)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Dylan Curry (WR U18 409)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Danny Bajwa (WR U18 603)
Nederland – Litouwen 3-0
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Eligius Klarenbeek (WR U18 554)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Vilus Samakajevas (WR U18 438)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Vakaris Mecionis (WR U18 576)
Nederland – Luxemburg 3-1
0-3 Barry Berben (WR U18 494) - Steven Georges (WR U18 660)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Tom Colle (WR U18 x)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Jacob Bjurstrom (WR U18 631)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Steven Georges (WR U18 660)
Nederland – Cyprus 3-1
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Andreas Tsissios (WR U18 959)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Iosif Elia (WR U18 354)
2-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Stylianos Georgiou (WR U18 477)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Iosif Elia (WR U18 354)
Nederland – Oostenrijk 1-3
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Adrian Dillon (WR U18 602)
0-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Maciej Kolodziejczyk (WR U18 37)
2-3 Barry Berben (WR U18 494) - Jonas Promberger (WR U18 302)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Maciej Kolodziejczyk (WR U18 37)
Nederland – Wit-Rusland 0-3
1-3 Barry Berben (WR U18 494) - Uladzislau Rukliatsou (WR U18 52)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Heorhi Kunats (WR U18 138)
1-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Mikhael Tsyhanouski (WR U18 417)
Lode Hulshof (WR U18 247) 9-12: 75%
3-2 Lode Hulshof (WR U18 247) - Maksim Vuhka (WR U18 395)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Ethan Walsh (WR U18 271)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Shayan Siraj (WR U18 181)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Martin Johnson (WR U18 x)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Eligius Klarenbeek (WR U18 554)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Tom Colle (WR U18 x)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Steven Georges (WR U18 660)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Andreas Tsissios (WR U18 959)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Iosif Elia (WR U18 354)
3-0 Lode Hulshof (WR U18 247) - Adrian Dillon (WR U18 602)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Maciej Kolodziejczyk (WR U18 37)
1-3 Lode Hulshof (WR U18 247) - Heorhi Kunats (WR U18 138)
Barry Berben (WR U18 494) 4-8: 50%
3-1 Barry Berben (WR U18 494) - Oskar Pukk (WR U18 426)
2-3 Barry Berben (WR U18 494) - Shayan Siraj (WR U18 181)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Dylan Curry (WR U18 409)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Vilus Samakajevas (WR U18 438)
0-3 Barry Berben (WR U18 494) - Steven Georges (WR U18 660)
3-0 Barry Berben (WR U18 494) - Iosif Elia (WR U18 354)
2-3 Barry Berben (WR U18 494) - Jonas Promberger (WR U18 302)
1-3 Barry Berben (WR U18 494) - Uladzislau Rukliatsou (WR U18 52)
Floris ZurMuhlen (WR U18 665) 4-8: 50%
3-2 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Mart Luuk (WR U18 459)
1-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Benjamin Piggot (WR U18 897)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Danny Bajwa (WR U18 603)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Vakaris Mecionis (WR U18 576)
3-0 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Jacob Bjurstrom (WR U18 631)
2-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Stylianos Georgiou (WR U18 477)
0-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Maciej Kolodziejczyk (WR U18 37)
1-3 Floris ZurMuhlen (WR U18 665) - Mikhael Tsyhanouski (WR U18 417)